Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 1500 W |
| Turația în gol | 780 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4300 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 5.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 50 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Mâner suplimentar | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Wokin 785701 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.