Caracteristici generale
| Putere | 600 W |
| Standard | ATX12V 2.2 |
| PFC | activ |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Conector pentru placa de bază | 20+4pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 1 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 1 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 6 |
| Current on-line +3.3V | 15 A |
| Current on-line +5V | 15 A |
| Current on-line +12V-1 | 18 A |
| Current on-line +12V-2 | 20 A |
| Current on-line -12V | 0.3 A |
| Current on-line +5V Standby | 3 A |
| Protecție la supratensiune | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Dimensiuni (IxLxA) | 86х150х140 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xilence |
| Cod EAN | 4044953500237 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare Xilence Performance C 600W (XP600R6) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.