Caracteristici generale
| Tip | set |
| Numărul de elemente | 9 |
| Dimensiuni generale | 29x360 cm |
| Lungimea totală | 360 cm |
| Înălţime | 29 cm |
| Culoare | verde |
| Material | satin |
| Umplutură | hollcon |
| Husa detașabilă | da |
Alte informații
| Producător | Perina |
| Cod EAN | 4811599008652 |
Specificațiile și imaginile produsului Protectie laterala pentru patut Perina Lovely Dream (LD1/4-04.11) Pistachio sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.