Caracteristici generale
| Colecție | Tubus Slim Beton Effect |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă |
| Formă | rotundă |
| Volum | 3.3 l |
| Înălțime | 28.6 cm |
| Diametru | 15 cm |
| Greutate | 0.33 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cupru |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Tubus Slim Corten DTUS150C-7601U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.