Balama de ușă Domax 421005 este un element fiabil de feronerie pentru agățarea canatului de ușă și asigurarea deschiderii‑închiderii line, realizată dintr‑un material solid și rezistent la uzură, ceea ce oferă o funcționare stabilă și durabilă a structurii ușii în spații rezidențiale, de birouri și comerciale.
| Tip | universală |
| Material | oțel |
| Lungimea | 100 mm |
| Lăţime | 35 mm |
| Grosimea | 1.5 mm |
| Culoare | alamă |
| Specificații suplimentare | 1 buc. |
| Producător | Domax |









