Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 14.4 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 35 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 160x168x380 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF1010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.