Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 15 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 35 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Greutate | 5.9 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 160x168x355 mm |
| Altele | carcasă din metal |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 4002829831557 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF1110 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.