| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 810х510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х365 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1 mm |
| Sifon inclus | nu |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Coș inclus | nu |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465032909 |









