Caracteristici generale
| Tensiune de intrare | 12 V |
| Tensiune de ieşire | 380 V |
| Putere maximă | 4000 W |
| Randament | 90 % |
| Dimensiuni | 185x90x174 mm |
| Greutate | 3000 g |
Alte informații
| Producător | Powtran |
| Cod EAN | 2100001048969 |
Specificațiile și imaginile produsului Regulator de viteza Powtran PI500 004G3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.