Caracteristici generale
| Tensiune de intrare | 12 V |
| Tensiune de ieşire | 380 V |
| Putere maximă | 18500 W |
| Randament | 90 % |
| Dimensiuni | 210x198x350 mm |
| Greutate | 9.6 g |
Alte informații
| Producător | Powtran |
| Cod EAN | 2100000810741 |
Specificațiile și imaginile produsului Regulator de viteza Powtran PI500 018G3 (230504) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.