Caracteristici generale
| Element de spălare | platforma |
| Material mâner | plastic ,
metal |
| Material parte de lucru | microfibra |
| Lungimea de lucru | 147 cm |
| Stoarcere | da |
| Mâner telescopic | da |
| Rotatie 360 ° | da |
| Cârlig de depozitare | da |
| Dimensiuni | 33x10x147 cm |
| Lățimea mopului | 33 cm |
| Culoare | verde |
| Greutate | 800 gr |
| Țara de producere | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Mop Leifheit Picobello XL (56553) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.