Caracteristici generale
| Destinație | interior |
| Material | spumă de polistiren |
| Dimensiuni | 2400х21х130 mm |
| Lungime | 2.4 m |
| Adâncimea | 21 mm |
| Culoare | alb |
| Altele | pret pentru 1 bucata |
| Țara producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Pervaz pentru ușa Mardom Decor D1500. sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.