| Tip | pătură |
| Utilizare | camping |
| Sezon | primăvară , vară , toamnă |
| Categoria de vârstă | pentru copii |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 4 ° С |
| Temperatura minimă de confort | -1 ° С |
| Temperatura extremă | -17 ° С |
| Culoare | albastru |
| Culoarea producătorului | Blue |
| Material exterior | poliester DWR Clima Control Shield |
| Material interior | poliester Micro Lite |
| Umplutură | ThermicFibre |
| Numărul de straturi umplutură | 2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 150 cm |
| Fermoar | stânga |
| Dimensiuni | 150x70 cm |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638239553 |









