| Material | bumbac |
| Elemente in set | 5 |
| Cerceaf pilota | 70x80 cm |
| Pilota | 70x80 cm |
| Cearceaf de pat | 100x80 cm |
| Fata de perna | 20x30 cm |
| Perna | 20x30 cm |
| Culoare principală | alb , roz |
| Specificații suplimentare | pentru leagănul Close To Me |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931035181 |









