Caracteristici generale
| Tip | piramidă |
| Material | lemn |
| Vârsta minimă | 12 luni |
| Număr de detalii | 7 bucăți |
| Formă | pinguin |
| Dimensiunea jucăriei | 18 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 20x15 cm |
| Greutate | 280 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.69 kg |
| Producător | Tooky Toy |
| Cod EAN | 6970090041082 |
Specificațiile și imaginile produsului Piramida Tooky Toy TKB502 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.