| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x75x60 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | antracit |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 791689384832 |









