Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 100x73.6x60 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Greutate | 22.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885017675 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит МО-1 Stejar Sonoma sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.