Caracteristici generale
| Locație | de colț |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 60x60x73.6 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885020811, 6581321003313 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Компанит МО-2 Stejar Sonoma sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.