| Tip | lunch box |
| Material | plastic , silicon |
| Alimentare | 220 V |
| Sex | pentru băiat , pentru fete |
| Culoare principală | gri |
| Lungime | 225 mm |
| Lățime | 130 mm |
| Inălțime | 95 mm |
| Volum | 1 l |
| Greutate | 1200 gr |
| Cu încălzire | da |
| Num de compartimente | 3 |
| Altele | display digital cu panou tactil , funcția de gătit și încălzire - 10 minute , temperatura de incalzire 100°C , adăuga. recipient pentru salată , tacâmuri de oțel într-o cutie |
| Producător | Noveen |
| Cod EAN | 5902221622052 |









