Caracteristici generale
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Cablul împletit | da |
| Rezolutie | 800 dpi,
1600 dpi,
2400 dpi,
3200 dpi,
4800 dpi,
7200 dpi |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 125х64х40 mm |
| Greutate | 103 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.22 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309121309 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Gembird MUSG-RAGNAR-RX400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.