Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 3 |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 115x63x36 mm |
| Greutate | 69 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 198701218869 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Hp 230 Slim Black (AJ7C2AA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.