Caracteristici generale
| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfata | USB |
| Senzor | optic |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă ,
pentru mâna stângă |
| Numar butoane | 3 |
| Buton comutator DPI | nu |
| Rezolutie | 1200 dpi |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 116x63x38 mm |
| Greutate | 81 g |
Alte informații
| Producător | Trust |
| Cod EAN | 8713439253207 |
Specificațiile și imaginile produsului Mouse Trust TM-101W White (25320) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.