Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Presiune de lucru | 8 Bar |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator Perfetto PKKP/22 300x400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.