Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1200 W |
| Turația în gol | 5300 min‾¹ |
| Adancimea de tăiere la 90° | 55 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 38 mm |
| Diametrul al pânzei | 160 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100000113439, 3165140477802 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular Bosch PKS 55 A (0603501020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.