Caracteristici generale
| Înălţime | 12 mm |
| Lungimea | 600 mm |
| Lățime | 600 mm |
| Tip dulie | SMD LED |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6500 K |
| Fluxul de lumină | 3000 lm |
| Putere maxima per bec | 48 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Telecomanda | nu |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000824465 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos PL34565 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.