Caracteristici generale
| Tip | plastilină |
| Tema | bucătărie |
| Numărul de culori | 3 |
| Culoare | roșu ,
galben ,
alb |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Material | plastic ,
plastilină |
| Greutate | 165 g |
| Dimensiuni | 31.5х22х7.5 cm |
| Ambalare | cutie carton |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.59 kg |
| Producător | Noriel |
| Cod EAN | 5949033916504 |
Specificațiile și imaginile produsului Plastilina Noriel Masina de paste (INT6504) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.