Caracteristici generale
| Material | lemn |
| Forma | pătrat |
| Dimensiuni | 30x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Culoare | lemn |
| Număr în set | 4 buc |
Specificațiile și imaginile produsului Farfurie pentru gustări Luminessence 5 sections Cvadro 4pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.