| Serie | Trio |
| Lăţime | 130 mm |
| Adâncime | 90 mm |
| Înălţime | 180 mm |
| Tip patron | Bec încorporat |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 420 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 4.3 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807293968 |









