| Tip | pe tavan |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Reglare | înclinare , rotație , înălțime |
| Înclinare verticală | 25 ° |
| Înclinare verticală | 3 ° |
| Distanța maximă față de tavan | 1560 mm |
| Standard VESA | 200x200 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 50 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Signal |
| Cod EAN | 5907634500249 |









