Caracteristici generale
| Tip | tăietor manual de țiglă |
| Material | oţel |
| Lungimea de taiere maximă | 1200 mm |
| Element de tăiere | rolă |
| Diametru exterior rola | 22 mm |
| Diametrul interior rola | 5 mm |
| Indicator laser | da |
| Greutate | 18 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Tăietor manual de țiglă Bihui TCB1200-Plus sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.