Caracteristici generale
| Tip | tăietor manual de țiglă |
| Material | oţel |
| Lungimea de taiere maximă | 1300 mm |
| Adâncime de tăiere | 20 mm |
| Element de tăiere | rolă |
| Diametru exterior rola | 22 mm |
| Diametrul interior rola | 6 mm |
| Greutate | 11 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Tăietor manual de țiglă Bihui TCW1300 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.