Caracteristici generale
| Tip | tăietor manual de țiglă |
| Material | oţel |
| Lungimea de taiere maximă | 800 mm |
| Adâncime de tăiere | 14 mm |
| Element de tăiere | rolă |
| Diametru exterior rola | 22 mm |
| Diametrul interior rola | 6 mm |
| Grosimea rolei | 2 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
Alte informații
| Producător | Wadfow |
| Cod EAN | 6942431487040 |
Specificațiile și imaginile produsului Tăietor manual de țiglă Wadfow WTR1508 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.