Caracteristici generale
| Numărul de rotații | 160 rpm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Debit de aer | 110 l/min |
| Cuplu | 69 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Marimea capului | 1/2" |
| Revers | da |
| Greutatea | 1.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat pneumatică Wokin 806012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.