| Tipul | pistol de vopsit |
| Presiune nominală | 4 bar |
| Consumul de aer | 410 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Pulverizare | pneumatic , HVLP |
| Diametrul duzelor | 1.5 mm |
| Locația rezervorului | superioară |
| Volumul | 0.6 l |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Proline |
| Cod EAN | 5903755663610 |









