Caracteristici generale
| Destinație | curățarea interiorului autoturismului |
| Presiunea de lucru | 6.2 bar |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| In set | 3 duze, furtun flexibil |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 0.65 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083051371 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator pneumatic Yato YT-09990 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.