Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tip de clame/cui | BRT21 |
| Presiune nominală | 8.4 bar |
| Tipul operațiunii | trigger |
| Tipul magazinului | casetă |
| Unghiul de înclinare al cuștii | 21 ° |
| Capacitatea magazinului | 46 buc. |
| Max. diametru/grosime | 4.2 mm |
| Min. lungimea cuiului | 100 mm |
| Max. lungimea cuiului | 130 mm |
| Dimensiuni | 546x445x139 mm |
| Greutatea | 6.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Stapler pneumatic pentru batut cuie Bostitch BRT130-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.