Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 478 mm |
| Înălţime | 770 mm |
| Adâncime | 348 mm |
| Lavoar compatibil | Sanovit Neon 500x415x160 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Dalas Neon 500 (122477) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.