| Tip | set de produse cosmetice |
| Gen | pentru bărbați |
| Culoare | gri |
| Dimensiunile per total | 33x26x7cm |
| Destinație | îngrijirea părului , îngrijirea feței |
| Vârstă | 18 + |
| Umplere | gel de duș , balsam dupa ras , crema |
| Volum cremă | 75 gr |
| Volum gel de duș | 200 ml |
| Volum balsam | 200 ml |
| Efectul | umidificare , nutriţie |
| Producător | Declare |
| Cod EAN | 9007867052815 |









