Caracteristici generale
| Tip | set pentru fața |
| Gen | pentru femei |
| Destinație | îngrijirea feței |
| Vârstă | 18 + |
| Umplere | toner ,
emulsie ,
gel de curățare ,
cremă |
| Volum cremă | 20 gr |
| Volum tonic | 20 ml |
| Volum spumă de curățare | 20 ml |
| Efectul | nutriţie ,
hidratare |
| Specificații suplimentare | emulsie - 20 ml |
Alte informații
| Producător | Shik |
| Cod EAN | 4631171245745 |
Specificațiile și imaginile produsului Set cadou Shik Travel Care Set sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.