| Tip | de butuc |
| Construcție | Pe doua randuri |
| Locul de instalare | în spate |
| Înălţime | 63 mm |
| Diametru interior | 27 mm |
| Diametru exterior | 120 mm |
| Număr in set | 1 buc. |
| Marca auto | Audi , Skoda , VW , Seat |
| Număr OEM | 6Q0501611 , 6Q0501611F , 6Q0598611 , 8X0598611 |
| Producător | MOTAQUIP |








