| Tip | de butuc |
| Construcție | Pe doua randuri |
| Locul de instalare | în față |
| Înălţime | 39 mm |
| Diametru interior | 39 mm |
| Diametru exterior | 74 mm |
| Număr in set | 1 buc. |
| Marca auto | Ford |
| Număr OEM | 1484266 , 1484269 , 2T141215BA , 2T141K018AA , 2T141K018AB , 2T141K018BA , 2T141K018BB , 4366990 , 4410218 , 4410219 |
| Producător | MOTAQUIP |
