| Tip | de butuc |
| Construcție | Pe doua randuri |
| Locul de instalare | în față |
| Înălţime | 48 mm |
| Diametru interior | 57 mm |
| Diametru exterior | 137 mm |
| Număr in set | 1 buc. |
| Marca auto | Audi , Seat , Skoda , VW |
| Număr OEM | 1K0407621E , 1K0498621 , 5K0498621A , 8V0498625B , 8V0598625 , 8V0598625B , 8V0598625C |
| Producător | MOTAQUIP |



