| Tip | de butuc |
| Construcție | Pe doua randuri |
| Locul de instalare | în spate |
| Înălţime | 140 mm |
| Diametru interior | 30 mm |
| Diametru exterior | 136 mm |
| Număr in set | 1 buc. |
| Marca auto | Opel |
| Număr OEM | 1604004 , 1604303 , 1604307 , 90372568 , 90511494 , 90540262 , 9120129 |
| Producător | MOTAQUIP |
