| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | tricotaj |
| Componenta | MemoryFoam |
| Duritate | moale |
| Ortopedica | da |
| Husa detașabilă | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Antibacteriană | da |
| Hipoalergenic | da |
| Desen | monocrom |
| Dimensiuni | 50x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălţime | 13 cm |
| Spălare husa | mașină automat |
| Temperatura de spălare | 30 °C |
| Producator | Turcia |
| Producător | Oskar |
| Cod EAN | 2009885006983 |









