| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Material husei | Aloe Vera , microfibră |
| Componenta | fibre siliconizate |
| Poziția de somn | universala |
| Husa detașabilă | da |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 800 gr |
| Producător | SaltConfort |
| Cod EAN | 2009997392059 |









