Caracteristici generale
| Display | negru-alb |
| Higrometru | da |
| Termometru | da |
| Conexiune | fără fir |
| Iluminarea ecranului | da |
| Măsurarea precipitațiilor | da |
| Interval de temperatură | -20 +50 °C |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 65x13x50 mm |
| Alimente | CR2032 |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.04 kg |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4047443523631 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație meteo Hama Ebro White (222222) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.