Caracteristici generale
| Higrometru | da |
| Termometru | da |
| Conexiune | fără fir |
| Interval de temperatură | -20 +60 °C |
| Precizia temperaturii | 1.5 °C |
| Interval de măsurare a umidității | 20-90 % |
| Precizia umidității | 10 % |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 46х46х12.3 mm |
| Alimente | CR2450 |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.05 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4897098682388 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație meteo TP-link Tapo T310 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.