Caracteristici generale
| Tip pompa | vibrând |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 230 V |
| Debit maxim | 1080 l/h |
| Adâncimea de submersie | 3 m |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Putere | 225 W |
| Calitatea apei | pură |
| Dimensiune maximă a particulelor | 0.2 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Material carcasă | aluminiu |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Diametrul conectorului | 3/4" |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | NERO |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă submersibilă de fântână NERO 6780130 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.