Caracteristici generale
| Material | poliester |
| Culoare principală | gri |
| Desen | linii |
| Lungime | 280 cm |
| Lățime | 250 cm |
| Spălare în mașină automat | da |
| Regimul de temperatură | 30 °C |
| Țara de producere | Germania |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.86 kg |
| Producător | IBENA |
| Cod EAN | 4004406327897 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuvertura IBENA Nancy 280x250cm Dark Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.