Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 75 Ah |
| Curent de pornire | 740 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B01 |
| Lungime | 259 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 200 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
| Cod EAN | 3838807030619 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Polar S 57529 75Ah (246875) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.